خرید آلوچه آفتابی درجه یک بصورت عمده

آلو های خشک به دو شیوه خشک می شوند یکی به صورت مستقیم و زیر نور خورشید و روش دوم به صورت صنعتی و با حرارت صورت می گیرد، آلو خشک شده برای مصارف زیادی به کار می رود و به عنوان طعم دهده در غذا ها استفاده می شود و خواص دارویی خوبی دارد و خاصیت آن با نوع تازه آن فرقی ندارد، خرید آلوچه آفتابی عمده درجه یک را از سایت فروش آن با قیمت به صرفه و مناسب داشته باشید.

خرید آلوچه آفتابی درجه یک بصورت عمده

نحوه نگهداری آلوچه آفتابی شیرین

نحوه نگهداری آلوچه آفتابی شیرین انواع آلو دارای تنوع در طعم های مختلفی اند، آلوی تیزابی با روش هایی موسوم به تیزابی کردن انواع آلو ایجاد می شود و در تهیه غذای مناسب و خوش طعم کاربرد دارد، آلوچه ها را باید در دمای سرد و خشک و دور از رطوبت و گرما نگه داری کرد.

آلوچه آفتابی با آلوچه تیزآبی با هم فرق دارند که یکی از فرق های آن قیمت آن است و نوع آفتابی آن که در معرض نور مستقیم خورشید هستند گران ترند، آلو ها به دو شیوه خشک مستقیم زیر نور خورشید و صنعتی با حرارت خشک می شوند و قیمت انواع آن نیز تحت تاثیر این روش ها قرار می گیرد یعنی نحوه خشک کردن بر نرخ قیمتی آلو خشک تاثیرگذار است.

همچنین خشک کردن آلو به صورت آفتابی بهتر از روش تیزابی است. زیرا در روش آفتابی کاملا به صورت سنتی است و هیچ گونه مواد افزودنی و نگهدارنده به آن ها اضافه نمی شود، بنابراین قیمت آلوچه آفتابی درجه یک بالاتر است.

خشک کردن میوه ها و مواد غذایی از روش های مهم برای افزایش زمان ماندگاری و دوام آنهاست و با کم شدن آب و رطوبت آنها از فساد میکروبی جلوگیری می شود، آلو خشک آفتابی طعم شیرینی دارد و دارای خواص بسیاری است و دارای مقادیر زیادی آهن، منیزیم، پتاسیم و ویتامینهای E ،C و A است، آلو برای افرادی که اضافه وزن دارند مناسب و منبع بالای جذب انرژی است و سریع الهضم است، از خواص مصرفی آلو خشک می توان به بر طرف کردن حالت تهوع و مسکن سر درد و کاهش تب و حرارت بدن و ضد سرطان و دشمن دیابت اشاره کرد.

مرکز فروش آلوچه آفتابی اعلا

مرکز فروش آلوچه آفتابی اعلا آلو خشک انواع مختلفی به نام های آلو خشک تیزابی و آلو خشک آفتابی و آلو خشک زرد تیزابی و آفتابی و آلو خشک شوقانی تیزابی و آفتابی در بازار فروش دارد، آلوچه آفتابی شیرین را می توان از تمامی شعب فروش در سراسر کشور تهیه کرد، مرکز فروش الوچه آفتابی اعلا آن را در کیفیت بالا و قیمت مناسب در بسته بندی متنوع به فروش می رساند و بازار گرمی را به خود اختصاص داده است، این محصول در انواع خورش ها استفاده می شود و طعم لذیذی به خوراک می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.